• Tel: (+90) 324 515 1104
  • Erdemli,
    Mersin, Türkiye
  • Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cumartesi : 8.00 - 18.00

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

    12 Volt Enerji, CIKCIK Enerji kuruluşudur. Şirketimiz Mersin Erdemli Bölgesi’nde bulunmaktadır. 2005 yılından bu yana teknoloji alanında hizmet vermektedir. 2010 yılı itibari ile yenilenebilir enerji üzerine çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, benzersiz ürün çeşitliliği, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile, Türkiye’nin kalkınmasında ve ekonomik gücünü artırmasında rol oynamayı hedeflemektedir. Ürün kalitesinden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle her geçen gün potansiyelini artıran CIKCIK Enerji teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu çerçevede yenilenebilir enerji sektörünü çevre adına kendine bir görev gören şirketimiz bu yönde çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Misyon Ve Vizyon

Misyonumuz

CIKCIK enerji olarak öncelikli misyonumuz geleceğin enerjisi olan yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’de yaygınlaşması ve her türlü kullanıcıya ulaşması sürecinde öncü bir kuruluş olarak daha güvenli, temiz ve ucuz enerji çözümlerini sizlerin hizmetine sunmaktır. Bu sorumluluk çerçevesinde, yaygınlaşma süreci içerisinde sürekli kendini yenileyen ve geliştiren enerji teknolojilerini ilk elden takip ederek, size ve gelecek nesillere daha temiz yaşanabilir bir dünya sağlamaya katkıda bulunmak bizim en önemli görevimizdir.

Vizyonumuz

Konvansiyonel enerji kaynaklarının giderek azaldığı, küresel iklim değişikliğinin etkisini göstermeye başladığı günümüzde tüm dünya yenilenebilir, sürdürülebilir ve temiz enerji kaynakları arayışı içerisindedir. Bu alternatif enerji kaynak ve çözümleri arasında Güneş Enerjisi sürdürülebilir, güçlü ve temiz doğasıyla öne çıkmaktadır. CIKCIK enerji olarak vizyonumuz, bu kaynak arayışının, önümüzdeki yıllarda giderek ve güçlenerek yenilenebilir enerji kaynaklarına doğru yöneleceğidir. Bu öngörüsü doğrultusunda, güneş enerjisi açısından oldukça şanslı bir coğrafyada yer almaktayız. Bu süreçte temiz ve güvenilir enerji kaynaklarına yöneleceğiz. Enerji piyasasını denetleyen kanun ve yönetmenliklerin temiz enerjileri teşvik edecek şekilde düzenlendiğini de görmekteyiz. Hızla gelişen ve yaygınlaşan güneş enerjisi teknolojilerini dünya ile eş zamanlı bir şekilde Türkiye’de uygulayan CIKCIK enerji geleceğin enerjisini size şimdiden ulaştırmaktadır.

İnovatif projeler Etkili Ürünler Kaliteli İşçilik Dünyaca Ünlü Markalar.